KONST / Litografier / Litografi 7298632
nr 729 8632
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), sign. Thoen, motivets mått: 62x46
Utrop:
500 kr
Såld:
850 kr
måndag 5 december 2011
kl 19:23:05
150 kr
800 kr
650 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen
Signe Persson-Melin (f. 1925)